1.FC AZS AWF Katowice 8:0 Rolnik B. Głogówek

LUKS Sportowa Czwórka Radom 1:1 ULKS Bogdańczowice
UKS Widok SP51 Lublin 0:2 AZS UJ Kraków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19

Ankiety

Co Waszym zdaniem trzeba zrobić,by na mecze 1.FC Katowice przychodziło więcej kibiców?

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Czas spotkania: 90 min.

Mecz zaczął się bardzo spokojnie,obydwie drużyny przystąpiły do niego bardzo ostrożnie badając siebie nawzajem. Na początku inicjatywę przejęło 1 FC Katowice II, które zdobyło przewagę w posiadaniu piłki będąc coraz bliżej bramki Wrocławianek. Jednak to AZS Wrocław II objął prowadzenie po błędzie defensywy Katowiczanek. Strata bramki podziała bardzo mobilizująco na piłkarki FC, które to doprowadziły do remisu jeszcze przed przerwą.
Do przerwy utrzymał się wynik 1-1. Po przerwie Katowice ruszyły do ataku,co zaowocowało bramką dającą wynik 2-1, jednak Wrocław poszedł za ciosem i zdobył wyrównującą bramkę. FC Katowice cały czas atakowało mając mnóstwo sytuacji bramkowych. Ciągły napór gospodarzy w końcu przyniósł trzecią bramkę i wydawało się już, że FC Katowice dowiezie spokojnie wynik do końca, a nawet go powiększy. Tak się jednak nie stało, Wrocławianki zdobyły bramkę wyrównującą 10 minut przed końcem spotkania. Wynik idzie w świat, a remis na pewno nie jest sprawiedliwy,gdyż to Katowiczanki były lepszą drużyną i to one powinny zdobyć komplet punktów.
Kontuzji w spotkaniu doznała Agnieszka Bryzek, która musiała opuścić boisko w 70 minucie. To nie wątpliwie było duże osłabienie dla FC,gdyż "Bryzka" była bardzo wyróżniającą się postacią, podobnie jak Klaudia Kubaszek.